سوالات متداول

به منظور کمک به شما در حل برخی از مسائل ،
متخصصان ما قبلاً جواب متداول ترین آنها را داده اند

کاملاً ، ما فرایند پرداخت مطمئن و ایمن را که اختصاصا برای کاربران ساخته شده است ، ارائه می دهیم.

فقط یکی از محصولات موجود در فروشگاه ما را کامل کنید و ما به طور خودکار مطابق با سفارش Followers یا Likes و محصولات دیگر ارسال و فعال شدن بسته سفارشی را انجام خواهیم داد.

در شرایط عادی ، سفارشات می توانند طی 2-5 ساعت تکمیل شوند ، اما بستگی به تعداد فالوورها  یا پسندیدن ها دارد یا به تعداد لایک بستگی دارد.همچنین با توجه به اطلاعات درج شده در ستون هر محصول زمان تقریبی فعال شدن هر محصول ذکر شده است

از صفحه “تماس با ما” که در هر صفحه پایین صفحه قرار دارد و منو بالا صفحه نیز وجود دارد به راحتی می توانید تماس حاصل فرمایید و در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما هستیم .

به حساب خود بروید و تأیید کنید که تنظیمات ، خصوصی نیستند. اگر حساب شما به صورت خصوصی تنظیم شود ، فالوور دریافت نمی کند. پس از تغییر ، از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید ، و اگر حساب شما به صورت خصوصی تنظیم نشده است و هنوز فالووری دریافت نکردید ، حتما با ما تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت بتوانیم اوضاع را اصلاح کنیم.

بله فالوورهای ما در اکثر بسته های ارایه شده در سایت واقعی هستند مگر آن که در توضیحات محصول مد نظر به این نکته اشاره شده باشد که فالوور ها واقعی نیستند .

پس از شروع سفارش امکان متوقف یا لغو امکان پذیر نیست.

 

بله ما میتوانیم! برای سفارشات بزرگ و یا سفارشی بسته های ویژه تعریف کنیم، در صورت تمایل با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با شما در هر نوع خدمات خاص مورد نیاز خود همکاری کنیم.

این روند کاملاً شفاف خواهد بود. ما همیشه صادقانه و علناً کار می کنیم. اعتماد مشتری برای ما فقط کلمات نیستند ، بنابراین قیمت حفظ حساب کاربری (مثلا اینستاگرام) حتی قبل از شروع کار برای شما مشخص خواهد شد.

تماس با ما

سوالی دارید ؟
ما آماده پاسخگویی به آنها هستیم

تماس یا ما

از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

تماس با ما :

09928743498

ایمیل :

آدرس :

اصفهان، خیابان هزارجریب