[:en]Group 1037[:]

ما تیم دیجیتال
و خلاق هستیم

ما یک تیم پویا از افراد جوان ، خلاق و عاشق تکنولوژی هستیم که هر کدام با سابقه کار در دیجیتال مارکتینگ  با استفاده از تجربه ها و آموخته هایمان وب سایت ی تجارت  را با رویکرد بهترین خدمات دهی به کاربران خود در زمینه های شیکه های اجتماعی  راه اندازی کردیم ، هر کدام از اعضای تیم سرپرستی و مدیریت ده ها مجری و متخصص را برعهده دارند و براساس خواسته و نیاز مشتری به تیم خود جهت دهی می کنند ذهن ها و قلب های ما آماده پیاده سازی ایده های جدید هستند. سعی میکنیم متفاوت باشیم و متفاوت عمل کنیم و همیشه رضایت مشتری را در اولیت عملکرد خود قرار می دهیم. اصلی ‏ترین آرمان و آرزوی ما ، بر آورده کردن نیازهای مشتریان با بالاترین استاندارد‏‏های کیفیت می‏ باشد. همه پرسنل خود را در برابر یکایک مشتریان مسئول و موظف به ارائه بهترین و با کیفیت ‏ترین خدمات به آنان می ‏دانند.

چرا ما بهترین هستیم؟

وب سایت ی تجارت برای خرید فالوور ها ، لایک و ویوهای واقعی و با کیفیت بالا در شبکه های اجتماعی ای همچون اینستاگرام ، تیک تاک ، تلگرام ، توییتر و یوتیوب است . با استفاده از خدمات ما نتیجه ای حاصل می شود که پست ها و تصاویر شما امتیاز مورد نظر خود را دریافت می کنند.

تجربه کلی شما بالاترین اولویت ما است و به همین دلیل است که ما در کالاهایی که ارائه می دهیم ، از مشتری های خود درخواست می کنیم تجربیات خود را مطرح کرده تا کاربران دیگر هم از آن استفاده کنند . شما همیشه می توانید برای تحویل سریع و بسته های مقرون به صرفه و ارزان روی ما حساب کنید تا همیشه بازده سرمایه گذاری شما به حدی عالی باشد و شما را برای بازگشت و استفاده از خدمات ما ترغیب کند . همچنین ، شما هرگز ملزم به تهیه پسورد نیستید و به هیچ وجه مجبور نیستید دیگران را فالوو کنید  .

 

در جمع بندی مطالب اشاره شده نتیجه می گیریم که :

ما خدمات اینستاگرام ، تیک تاک ، تلگرام ، توییتر و یوتیوب را با کیفیت عالی ارائه می دهیم.

تحویل سریع تضمین شده .

ما هرگز برای ارائه خدماتمان پسورد شما را درخواستی نخواهیم کرد.

ارایه پشتیبانی کامل از مشتریان خود ، ما در 24 ساعت به همه ایمیل ها پاسخ می دهیم و هیچ ایمیل و تیکتی بدون پاسخ نخواهد ماند.

بیش از 10 سال
تجربه

ما به مشتریان خود کمک می کنیم
موفقیت با ایجاد
هویت برند

مدیریت
شخصی

حسابرسی صفحه
و SMM استراتژی،
رسانه دیجیتال

24 / 7
پشتیبانی مشتریان

مدیریت کامل و
پشتیبانی توسط
کارشناسان خبره

سوالات متداول

به منظور کمک به شما در حل برخی از مسائل ،
متخصصان ما قبلاً جواب متداول ترین آنها را داده اند

این روند کاملاً شفاف خواهد بود. ما همیشه صادقانه و علناً کار می کنیم. اعتماد مشتری برای ما فقط کلمات نیستند ، بنابراین قیمت حفظ حساب کاربری اینستاگرام حتی قبل از شروع کار برای شما مشخص خواهد شد.

[:en]group 315[:]

دریافت 50% تخفیف
برای خدمات در ماه اول

فقط اطلاعات تماس خود را اینجا بگذارید.
پشتیبان به زودی با شما تماس خواهد گرفت.